Przejdź do głównej części strony



WYNIKI / TERMINARZ

Sierpień Godzina * Konkurencja Etap Miejsce
06 11:00 Piłka nożna - Turniej kobiet
GrE. Argentyna - Kanada
 1:2
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion olimpijski w Tjanjin
06 11:00 Piłka nożna - Turniej kobiet
Gr. F: Niemcy - Brazylia
 0:0
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion piłkarski Shenyang
06 11:00 Piłka nożna - Turniej kobiet
Gr. G: Japonia - Nowa Zelandia
 2:2
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion piłkarski Qinhuangdao
06 11:45 Piłka nożna - Turniej kobiet
Gr. G: Norwegia - USA
 2:0
Rozgrywki grupowe Stadion piłkarski Qinhuangdao
06 13:45 Piłka nożna - Turniej kobiet
Gr. E: Chiny - Szwecja
 2:1
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion olimpijski w Tjanjin
06 13:45 Piłka nożna - Turniej kobiet
Gr. F: Korea Płn. - Nigeria
 1:0
Rozgrywki grupowe Stadion piłkarski Shenyang
07 11:00 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. A: Australia - Serbia
 1:1
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion piłkarski w Szanghaju
07 11:00 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. B: Japonia - USA
 0:1
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion olimpijski w Tjanjin
07 11:00 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. C: Brazylia - Belgia
 1:0
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion piłkarski Shenyang
07 11:00 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. D: Honduras - Włochy
 0:3
Rozgrywki grupowe
wynik
Stadion piłkarski Qinhuangdao
07 13:45 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. A: Wybrzeże Kości Słoniowej - Argentyna
 1:2
Rozgrywki grupowe Stadion piłkarski w Szanghaju
07 13:45 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. B: Holandia - Nigeria
 0:0
Rozgrywki grupowe Stadion olimpijski w Tjanjin
07 13:45 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. C: Chiny - Nowa Zelandia
 1:1
Rozgrywki grupowe Stadion piłkarski Shenyang
07 13:45 Piłka nożna - Turniej mężczyzn
Gr. D: Korea Płd. - Kamerun
 1:1
Rozgrywki grupowe Stadion piłkarski Qinhuangdao
09 00:30 Jeździectwo - WKKW konkurs drużynowy Ujeżdżanie Olimpijski parkour w Hong-Kongu
09 00:30 Jeździectwo - WKKW konkurs indywidualny Ujeżdżanie Olimpijski parkour w Hong-Kongu
09 02:30 Strzelectwo - Karabin pneumatyczny 10m kobiet  **(PL)  1. Emmons... 7. Bogacka Eliminacje Strzelnica halowa
09 03:00 Koszykówka - Turniej kobiet
Gr. A: Białoruś - Australia
 64:83
Rozgrywki grupowe
wynik
Koszykarska hala sportowa
09 03:00 Piłka ręczna - Turniej kobiet
Gr. A: Francja - Angola
 32:21
Rozgrywki grupowe Hala do piłki ręcznej
09 03:00 Badminton - Gra pojedyncza mężczyzn  **(PL)  Wacha - Raul Musta 2:0 1/32 finału
wynik
Hala sportowa Politechniki
09 03:00 Badminton - Gra pojedyncza kobiet  **(PL) 1/32 finału Hala sportowa Politechniki
09 03:00 Siatkówka plażowa - Siatkówka plażowa mężczyzn Eliminacje Centrum siatkówki plażowej
09 03:00 Strzelectwo - Trap mężczyzn Eliminacje Strzelnica odkryta
09 04:00 Szermierka - Indywidualnie szabla kobiety Finały
wynik
Narodowa hala szermiercza
09 04:00 Szermierka - Indywidualnie szabla kobiety 1/32 finału
wynik
Narodowa hala szermiercza
09 04:00 Szermierka - Indywidualnie szabla kobiety 1/16 finału
wynik
Narodowa hala szermiercza
09 04:00 Szermierka - Indywidualnie szabla kobiety 1/8 finału
wynik
Narodowa hala szermiercza
09 04:00 Siatkówka - Turniej kobiet
Gr. B: Włochy - Rosja
 3:1
Rozgrywki grupowe
wynik
Hala siatkarska politechniki
09 04:00 Podnoszenie ciężarów - Kat. do 48 kg kobiet  **(PL)  1. Chen... 9. Karpińska Finały Grupy A
wynik
Hala podnoszenia ciężarów
09 04:30 Strzelectwo - Karabin pneumatyczny 10m kobiet  1. Emmons... 8. Bogacka Finał
wynik
Strzelnica halowa

* czas polski ** uczestniczą Polacy

Dodatki

Ad top
Ad bottom

KLASYFIKACJA MEDALOWA

lp.państwo
1.Chiny512128
2.USA363836
3.Rosja232128
4.W.Brytania191315
5.Niemcy161015
lp.państwo
1.Stany Zjednoczone363928
2.Chińska Republika Ludowa321714
3.Rosja272738
4.Australia171616
5.Japonia16912

Informacje dodatkowe