Przejdź do głównej części strony



Dyscyplina

SiatkówkaSiatkówka

Konkurencje

Tabela - Grupa A - Turniej kobiet

MKrajMPktS+S-P+P-
1Kuba510153426371
2USA59129459441
3Chiny58137467395
4Japonia57711381389
5Polska56912441445
6Wenezuela55115262395

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa B - Turniej kobiet

MKrajMPktS+S-P+P-
1Brazylia510150377226
2Włochy59124372315
3Rosja58106353312
4Serbia57610343349
5Kazachstan56413323404
6Algieria55115230392

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa A - Turniej mężczyzn

MKrajMPktS+S-P+P-
1USA510154460371
2Włochy59136439401
3Bułgaria58109446440
4Chiny57913445492
5Wenezuela56812421451
6Japonia55415392448

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa B - Turniej mężczyzn

MKrajMPktS+S-P+P-
1Brazylia59134427373
2Rosja59147496447
3Polska59126434404
4Serbia57910440439
5Niemcy56612418440
6Egipt55015267379

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Dodatki

Ad top
Ad bottom

KLASYFIKACJA MEDALOWA

lp.państwo
1.Chiny512128
2.USA363836
3.Rosja232128
4.W.Brytania191315
5.Niemcy161015
lp.państwo
1.Stany Zjednoczone363928
2.Chińska Republika Ludowa321714
3.Rosja272738
4.Australia171616
5.Japonia16912



Informacje dodatkowe