Przejdź do głównej części strony



Dyscyplina

Piłka ręcznaPiłka ręczna

Tabela - Grupa A - Turniej kobiet

MKrajMPktBR+BR-
1Norwegia510155106
2Rumunia58150112
3Chiny54122136
4Francja54121128
5Kazachstan53109137
6Angola51109147

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa B - Turniej kobiet

MKrajMPktBR+BR-
1Rosja59148125
2Korea Południowa57155127
3Węgry55129142
4Szwecja54123137
5Brazylia53124137
6Niemcy52123134

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa A - Turniej mężczyzn

MKrajMPktBR+BR-
1Francja59148115
2Polska57147128
3Chorwacja56140115
4Hiszpania56152145
5Brazylia52129153
6Chiny50104164

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa B - Turniej mężczyzn

MKrajMPktBR+BR-
1Dania56137131
2Islandia56151146
3Korea Płd.56122129
4Rosja55136131
5Niemcy55126130
6Egipt52127132

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Dodatki

Ad top
Ad bottom

KLASYFIKACJA MEDALOWA

lp.państwo
1.Chiny512128
2.USA363836
3.Rosja232128
4.W.Brytania191315
5.Niemcy161015
lp.państwo
1.Stany Zjednoczone363928
2.Chińska Republika Ludowa321714
3.Rosja272738
4.Australia171616
5.Japonia16912



Informacje dodatkowe