Przejdź do głównej części strony



Dyscyplina

KoszykówkaKoszykówka

Polacy

W tej dyscyplinie nie występują reprezentanci Polski.


Tabela - Grupa A - Turniej kobiet

MKrajMPktp+p-
1Australia510424319
2Rosja59339333
3Białoruś57325332
4Korea Płd.57327360
5Łotwa56334388
6Brazylia56337354

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa B - Turniej kobiet

MKrajMPktp+p-
1USA510491276
2Chiny59358346
3Hiszpania58357324
4Czechy57346356
5Nowa Zelandia56320423
6Mali55255402

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa A - Turniej mężczyzn

MKrajMPktp+p-
1Litwa59425400
2Argentyna59425361
3Chorwacja58399380
4Australia58457405
5Rosja56387406
6Iran55323464

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Tabela - Grupa B - Turniej mężczyzn

MKrajMPktp+p-
1USA510515354
2Hiszpania59418369
3Grecja58415375
4Chiny57366400
5Niemcy56330390
6Angola55321477

* czas polskilegendaMiejsca gwarantujące wyjście z grupy

wszystkie wyniki »

Dodatki

Ad top
Ad bottom

KLASYFIKACJA MEDALOWA

lp.państwo
1.Chiny512128
2.USA363836
3.Rosja232128
4.W.Brytania191315
5.Niemcy161015
lp.państwo
1.Stany Zjednoczone363928
2.Chińska Republika Ludowa321714
3.Rosja272738
4.Australia171616
5.Japonia16912



Informacje dodatkowe